.

حامیان ادواری جشنواره

  • جشنواره ملی برترین شرکت‎های ایران برگزار شد
 
در این همایش شمار زیادی از فعالان اقتصادی کشور حضور داشته و برترین‎ شرکت‎های ایران به انتخاب هیات داوران معرفی شدند.

سینا سنجری

 

 

 

(مراسم سال اعطای نشان طلایی شرکتهای برتر سال چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲)
بسم اله الرحمن الرحیم
سخنرانی مهندس سینا سنجری دبیر جشنواره برترین شرکتهای ایران topex
خیرمقدم صمیمانه عرض میکنم به تمام مهمانان گرانقدر ، مدیران ارجمند و مسئولین موفق دولت موفق تدبیر و امید .
جا دارد در ابتدای سخن تبریک صمیمانه خود را به رهبر معظم انقلاب ، رئیس جمهور محترم ، ملت شریف و تمام اصحاب صنعت و اقتصاد کشور عرض کنم به جهت دستاورد تاریخی فعالیت های صلح آمیز هسته ای و توافق بزرگ انجام شده اخیر که حیرت جهانیان را از ایستادگی ایران بر مواضع صلح جویانه خود حتی به قیمت سنگین ترین تحریمها برانگیخت .
نور امید ایجاد شده از این توافق بزرگ انگیزه ای برای رشد هرچه بیشتر صنایع داخلی و تلالو درخشان تر همت بلند مدیران جهاد پیشه و حماسه ساز صنعت و اقتصاد کشور شده است .
همانا که هیچ مانعی برای توقف عمران و آبادانی ایران از ابتدای انقلاب تا کنون کار ساز نبوده است و این موضوع پس از درایت رهبری و خون شهدا مدیون عشق و ایمان تک تک مدیران عزیز صنعت و اقتصاد به ملت ، آینده کشور و این آب و خاک بوده است .
ایده شکل گیری این جشنواره در تجلیل از همین همتهای بلند و تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مدیران خستگی ناپذیر ایرانی شکل گرفت .
این تجلیل و تقدیر در زمانی کم و فرصتی کوتاه صورت می پذیرد و شعف و نشاط جامعه مخاطب صنعت و اقتصاد را از حسن عملکرد و پیشرفت و توسعه ایران به دست این مدیران را در حد وسع خود نشان میدهد .
وجود مدیران ارزشمند شرکتها در این جشنواره مایه غرور و دلگرمی هردو بخش خصوصی و دولتی کشور می باشد و مدیران کشور نیز بر این واقفند که وجود شرکتهای توانمند و مدیران خلاق یکی از اصلی ترین ستون های توسعه کشور و پله های ترقی اقتصادی در سطح بین المللی است .
جشنواره برترین شرکتهای ایران تلاش برای شناسایی و پرررنگ تر کردن نامهای موثر و افتخار آفرین صنعت و اقتصاد کشور است . این جشنواره هر سال با حمایتهایی از نهادها ، سازمانها و تشکلهای خصوصی و دولتی جمع کثیری از مدیران موفق و شرکتهای برتر را گرد هم آورده و همزمان با تکریم دستاوردهای آنان فرصت مناسبی نیز جهت برقراری ارتباطات تجاری موثر میان شرکتهای داخلی و مخاطبین داخلی و خارجی و علی الخصوص رسانه ها را فراهم می آورد . جایگاه ویژه رسانه در این جشنواره از نقاط قوت برنامه ریزیهای انجام گرفته شده است . این برنامه ریزی جهت هرچه پررنگ تر کردن عنوان شرکتهای افتخار آفرین در رسانه ها انجام گرفته و به اجرا گذاشته میشود .
سال گذشته نیز دوره اول جشنواره با حضور مدیران ارشد صنعتی و اقتصادی کشور و صنعتگران محترم در مرکز همایشهای وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید و باز تابهای ارزنده ای برای شرکتهای حاضر در جشنواره داشت .
تلاش بر این است تا با استفاده تمام و کمال از حمایتهای مراکز موثر در صنعت و اقتصاد کشور ،فضای تعاملی هر چه بهتر و موثرتر برای حاضرین جشنواره فراهم گردد و نمایشگاه جانبی جشنواره یکی از همین رویکردهاست .
انجمن مفاخر صنعتی و موسسه پژوهشهای صنعتی ایران در پی آنند تا با دعوت گسترده از هیئت های تجاری و اقتصادی کشور های همسایه و سایر شرکای اقتصادی ایران این جشنواره را به فرصتی طلایی برای کسب بازار های جدید و توسعه تبادلات تجاری مبدل سازند در پایان پیشنهاد ویژه این جشنواره به دولت مردان محترم جهت بهبود فضای کسب و کار و رونق توانمندی خصوصی به شرح زیر تقدیم میگردد.
پیشنهاد میگردد جهت استفاده بهینه از خدمات گسترده ارائه شده توسط مراکز و نهادهای مختلف مرتبط با صنعت و اقتصاد از قبیل اتاق های بازرگانی ،اتاق تعاون ،وزارت خانه های صنعت ،معدن و تجارت ،اقتصاد و دارایی ،تعاون کار و رفاه اجتماعی و تشکلهای مرتبط ،کمیته ای به نام کمیته هماهنگی تسهیل تولید و تجارت کشور شکل گیرد و نمایندگانی از هر یک از مراکز فوق در آن حضور یابند تا ضمن ارائه معرفی مفصل خدمات ارائه شده هر نهاد درخواستها و مشکلات شرکتهای داخلی در این کمیته رفع و رجوع گردد.
با توجه به حضور نمایندگانی از هر سازمان و نهاد ، این در خواستها در اسرع وقت چاره جویی گردد.
در پایان مجددا حضور همه بزرگان صنعت و تجارت در دو بخش خصوصی و دولتی را ارج نهاده و آرزوی قلبی توفیق روزافزون برای تمامی فعالان عمران و آبادانی کشور را از خداوند متعال داریم .

 

.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت تمام و کمال متعلق به موسسه بین المللی پژوهش های صنعتی ایران (همپا) میباشد

 ۰۲۱-۸۸۴۸۱۳۲۷

 

JoomlaMan