.

حامیان ادواری جشنواره

  • جشنواره ملی برترین شرکت‎های ایران برگزار شد
 
در این همایش شمار زیادی از فعالان اقتصادی کشور حضور داشته و برترین‎ شرکت‎های ایران به انتخاب هیات داوران معرفی شدند.

جشنواره برترین شرکتهای ایران(topex) برای اولین بار در تاریخ ۲۲/۸/۱۳۹۱ با هدف تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی، تجاری و خدماتی کشور در محل سالن همایشهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (سالن تلاش)برگزار گردید.
لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکتهای موفق ایرانی و ارتباط موثر صنعت با اصحاب رسانه از اهم اهداف این جشنواره بوده که حضور اساتید دانشگاه وکارشناسان و مدیران بنام و مجرب منجر به ایجاد نظرات کارشناسانه و مباحث علمی سازنده در این جشنواره شده است.
این جشنواره با ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان شرکتهای سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی، اتاقهای بازرگانی و شوراهای همکاری مشترک خارجی مصمم به ایجاد تعامل سازنده و جذب سرمایه برای صنایع داخلی میباشد.
از مهمترین اهداف دیگراین جشنواره تعامل هرچه بیشتر مسئولین با مدیران و فعالان بخش صنعت جهت همفکری، همدلی و همسوئی مفیدتر، جهت سازندگی و اعتلای صنعت و تجارت کشور است.
دبیرخانه این جشنواره با تلاش در ایجاد فضای رقابت سازنده بین اصحاب صنعت در فراخوان های جداگانه کوشیده است تا تاثیر منطقی و موثری بر تلاش شرکتها جهت اخذ نام شرکت  برتردر فضای رقابتی داشته باشد.
گردآوری اطلاعات گسترده از شرکتهای ثبت نام شده و بررسی های کارشناسانه و تخصصی توسط کمیته علمی جشنواره روی این اطلاعات، براساس معیارهای مصوب ستاد برگزاری از ملاکهای اصلی انتخاب شرکتها در جشنواره میباشد.
حضور پررنگ  متخصصان و پیشکسوتان صنعت و تجارت در دوره اول جشنواره و استقبال گسترده رسانه ها نمایانگر اهمیت  و جایگاه جشنواره در بین فعالان اقتصادی هر دو بخش خصوصی و دولتی میباشد.ابراز تمایل نمایندگان کشورهای شریک اقتصادی ایران نیز برای حضور در جشنواره و آشنایی با شرکتهای موفق صنعتی ایران ظرفیت تعاملی بین المللی جشنواره را به خوبی نمایان کرده و فرصت درخشانی برای جهانی سازی هرچه بیشتر فعالیت های صنعتی کشور فراهم می آورد.
دوره دوم جشنواره:چهارشنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۲ در مرکز همایش بین المللی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور جمع کثیری از مقامات،نمایندگان مجلس،مدیران صنایع،میهمان خارجی و اصحاب رسانه برگزار می گردد.

.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت تمام و کمال متعلق به موسسه بین المللی پژوهش های صنعتی ایران (همپا) میباشد

 ۰۲۱-۸۸۴۸۱۳۲۷

 

JoomlaMan