#ایمن‌‌ برگزار می‌کنیم

نشست هم اندیشی پیرامون نمایشگاه تاپکس ۱۴۰۱ با حضور شرکت کنندگان و مسئولان برگزاری

به لطف خداوند متعال در دوازده دوره گذشته نمایشگاه تاپکس بیش از هشتاد درصد نمره قبولی گرفته‌ایم و امیدوارم با همکاری عزیزان هم صنف بتوانیم سیزدهمین دوره نمایشگاه را هم پرقدرت برگزار کنیم. هیئت اجرایی نمایشگاه تدابیر شدید بهداشتی در رابطه با شرایط جدید بوجود آمده بخاطر شیوع بیماری کرونا درنظر گرفته است. همواره هیئت مدیره در خدمت کلیه اعضا و منافع آنها بوده است و با توجه به اینکه امروزه درخواستها برای برگزاری نمایشگاه زیاد است علیرغم شرایط سخت موجود و مشکلات پیش آمده تلاش می‌شود به بهترین شکل موجود این رویداد را برگزار کنیم. ضمن تشکر از هیئت برگزار کننده و ناظر اجرایی تاپکس و کلیه عزیزانی که در برگزاری آن تلاش می‌کنند از همه اعضا اتحادیه در جهت همکاری و یاری رساندن برای اجرای سیزدهمین دوره نمایشگاه اپتیک تهران دعوت به عمل می‌آید.
رئیس اتحادیه عینک تهران
حمید ثابت‌قدم

درباره تاپکس

نمایشگاه تاپکس تهران، یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در زمینه بازار عینک و لوازم جانبی است که در کشور ایران برگزار می‌شود. نمایشگاه تاپکس تجربه جدیدی از تولید راهکارهای خلاقانه را به شما پیشنهاد می‌کند و به توسعه صنعت عینک سازی کمک شایانی خواهد کرد.

با این میزان سابقه درخشان، می‌توان به پویایی و پختگی این رویداد بین‌المللی برای متخصصین صنعت بینایی و عینک پی برد. تاپکس تهران اولین نمایشگاه تخصصی در زمینه عینک است که بخش‌های مختلف صنعت بینایی را مورد پوشش قرار داده است. به طور کل غرفه‌های نمایشگاه به قسمتهای گوناگون تقسیم می‌شوند: عینک‌های آفتابی، عینک‌های طبی، لنزها، متریال و تجهیزات برای عینک سازان. تاپکس با ارایه اکسسوارهای جدید، به عنوان یکی از مهم‌ترین و دیدنی‌ترین نمایشگاهها شهرت داشته و بر روی تحریک خلاقیت، برآورده کردن نیازهای بازار و خلق تفاوت تمرکز می‌کند.

تاپکس تهران این امکان را به متخصصین بخش‌های مختلف می‌دهد تا با شرکت در دوره‌های آموزشی درباره نیازهای در حال تغییر حرفه‌های مرتبط به بینایی، دانش خود را به روز نگه دارند. همزمان موقعیت‌هایی برای توسعه حرفه‌ای نیز در اختیار گذاشته می‌شود. در نمایشگاه تاپکس، برخی از بهترین تولیدکنندگان شیشه عینک طبی، لنز و … راهکارهای جدیدی برای نقص‌های مختلف بینایی و ناهنجاری‌های رایج امروزی ارائه می‌کنند و محصولات جدیدی را در بین آن‌ها می‌توان یافت.

تیم برگزاری تاپکس ۱۴۰۱

ثبت نام بازدیدکنندگان

همکار گرامی، لطفا پیش از تکمیل و ثبت فرم بازدید نمایشگاه، قوانین شرکت در نمایشگاه را مطالعه فرموده و تایید نمایید.

تزریق حداقل ۲ دوز واکسن برای بازدیدکنندگان و ارائه گواهی آن در هنگام ورود الزامی است.

ثبت فرم بازدید نمایشگاه قبل از تاریخ مراجعه الزامی بوده و در غیر اینصورت کارت ورود برای شما صادر نخواهد شد.

هر بازدیدکننده حداکثر مجاز به همراهی یک میهمان می‌باشد. لطفا از همراه آوردن میهمان بیشتر جداً خودداری بفرمایید.

به دلیل تخصصی بودن نمایشگاه، ارائه کارت پروانه کسب الکترونیکی، کارت نظام پزشکی یا تصویر پروانه کسب، الزامی می‌باشد.

استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در تمامی اماکن عمومی الزامی است.

از اینکه ما را در برگزاری این رویداد به صورت بهینه و امن یاری می‌فرمایید، قدردانی می‌کنیم.

ثبت نام برای بازدید تاپکس ۱۴۰۱

همکار گرامی، مهلت ثبت نام جهت بازدید از نمایشگاه به پایان رسیده است. شما می‌توانید با همراه داشتن مدارک لازم، در محل نمایشگاه نسبت به دریافت کارت ورود اقدام فرمایید.

نظرسنجی تاپکس ۱۴۰۱

هیأت مدیره اتحادیه و هیأت اجرایی نمایشگاه تاپکس ۱۳ جهت استفاده از خرد جمعی و رفع نقایص احتمالی ، از شما عزیزان تقاضا دارد با پرکردن این نظرسنجی، ما را در بهتر برگزار شدن نمایشگاه‌های آتی یاری فرمایید.

تماس با ما

راه‌های تماس با تاپکس:

Just Click

۰۲۱-۶۶۷۰۴۵۴۰

۰۹۳۳۱۰۴۵۷۶۷

ما اینجا هستیم

تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان

ساعت بازدید

۹ صبح تا ۸ شب

محل برگزاری نمایشگاه
مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان

به بالای صفحه بردن